Kontakt

Opublikowano przez

E-mail: biuro [at] aleksanderbobko.pl
Facebook: @profABobko
Twitter: @profABobko

 

Biuro Senatorskie
Biuro Senatorskie prof. Aleksandra Bobko znajduje się w centrum Rzeszowa, na ulicy Hetmańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Lubomirskich i hali Podpromie.

 

 

Adres i telefon:
ul. Hetmańska 9 lok. 118 (I piętro)
35-045 Rzeszów

Tel. 17 859 33 57

 

Biuro czynne:
poniedziałek – czwartek: 8.00-15.00
piątek: 8.00-13.00

 

Dyżur senatorski:
Tradycyjnie dniem dyżurów parlamentarnych w okręgach wyborczych jest poniedziałek. Senator Aleksander Bobko przyjmuje po wcześniejszym umówieniu spotkania. Ze względu na znaczną ilość planowanych spotkań bardzo prosimy o kontakt z Biurem Senatorskim z dużym wyprzedzeniem.

 

Pracownicy Biura:
Pracownicy Biura Senatorskiego są dostępni w godzinach pracy Biura. Jeśli potrzebują Państwo dłuższej rozmowy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Staże i praktyki studenckie

Biuro Senatorskie przyjmuje studentów zainteresowanych sprawami publicznymi oraz problemami Podkarpacia na bezpłatne praktyki zgodnie z programem ich studiów oraz na płatne staże w okresie letnim. W kwestiach szczegółowych prosimy o kontakt bezpośrednio z pracownikami Biura.

 

Jak dotrzeć do Biura Senatorskiego?
Pieszo: Biuro Senatorskie znajduje się w centrum miasta – pieszo to tylko około: 3 min. od Zamku, 15 min. od Pomnika (Czynu Rewolucyjnego), 12 min. od Ratusza, 22 min. od Dworców PKP i PKS, 18 min. od Kampusu UR na al. Rejtana.
Komunikacją publiczną: bezpośrednio pod Biurem znajduje się przystanek „Hetmańska Podzamcze”, na którym zatrzymują się autobusy linii: 5, 6, 7, 8, 12, 13, 26, 34, 37. Dojazd z Dworców PKP i PKS najłatwiejszy jest autobusami linii 6, 13 i 37 z przystanku „pl. Wolności” lub autobusami linii 5 i 12 z przystanku „Bardowskiego”.
Rowerem: przed budynkiem znajduje się stojak na rowery.
Samochodem: najbliższy duży parking znajduje się na Podpromiu koło Regionalnego Centrum Sportowo-Widowiskowego – około 4 min. piechotą.