Oliwa Furman zwyciężczynią etapu okręgowego konkursu „List do Taty”!

LdT_logo

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Oliwa Furman ze SP im. M. Kopernika w Krasnem, zajęła pierwsze miejsce na etapie okręgowym konkursu „List do Taty”, a jej praca została w zawieziona do Warszawy i weźmie udział w etapie ogólnopolskim. Oliwię wraz z innymi nagrodzonymi i wyróżnionymi uczestnikami konkursu zostanie zaproszona na galę okręgową konkursu, która odbędzie się w Rzeszowie we wrześniu 2019. O dokładnej dacie i miejscu gali okręgowej zawiadomimy w oficjalnym piśmie, które zostanie wysłane w sierpniu do szkół biorących udział w konkursie.

 

Oliwia jest także zaproszona na galę ogólnopolską konkursu w Warszawie w siedzibie Senatu RP w dniu 25 września 2019. Przejazd oraz pobyt w stolicy jest organizowany przez Kancelarię Senatu RP oraz Biuro senatorskie Aleksandra Bobko.

 

W tegorocznej edycji konkursu bierze udział 34 senatorów organizujących etapy okręgowe w swoich okręgach wyborczych. Jury okręgu reprezentowanego przez prof. Aleksandra Bobko skończyło pracę jako pierwsze zakończyło pracę.